Stylowe i komfortowe staniki dla Amazonek

Stylowe i komfortowe staniki dla Amazonek

Operacja usunięcia piersi jest dla kobiety ogromnym wyzwaniem. W procesie gojenia się ran nie tylko po zabiegu mastektomii dużą rolę odgrywa odpowiednia bielizna. Biustonosze pooperacyjne można już dzisiaj na szczęście kupić bez żadnego problemu.

Staniki nie tylko dla Amazonek

Na rynku dostępne są staniki pooperacyjne przeznaczone nie tylko dla Amazonek. Ze staników tych mogą korzystać wszystkie kobiety, które poddały się różnego rodzaju zabiegom w obrębie biustu. Staniki pooperacyjne zostały wyprodukowane z materiałów w najwyższej jakości. Tkaniny, z których wykonano biustonosze pooperacyjne są miękkie i delikatne, dzięki czemu nie podrażniają obolałego ciała i tworzącej się tkanki bliznowatej.

Biustonosze pooperacyjne przeznaczone są do noszenia w krótkim czasie po operacji. Kobiety, które przeszły zabieg usunięcia piersi w późniejszym okresie mogą sięgnąć po specjalne biustonosze po mastektomii.

Specjalna konstrukcja i atrakcyjny wygląd

Od zwykłych staników biustonosze po mastektomii różnią się konstrukcją. Biustonosza po mastektomii mają obustronne kieszonki, w których umieszcza się protezę piersi. Występują w różnych rodzajach. Do wyboru są biustonosze po mastektomii z usztywnianymi miseczkami i z fiszbinami. Staniki po mastektomii mogą być także wysoko zabudowane. Wysoko zabudowane staniki po mastektomii zakrywają blizny pooperacyjne.

Wszystkie staniki po mastektomii i biustonosze pooperacyjne są bardzo wygodne. Wykonane z wysokiej jakości materiałów nie podrażniają i nie powodują dyskomfortu.