Profesjonalne biustonosze pooperacyjne

Profesjonalne biustonosze pooperacyjne

Biustonosz jest podstawowym elementem bieliźnianej kobiecej garderoby. Z myślą o kobietach po różnego rodzaju zabiegach zostały zaprojektowane specjalne biustonosze pooperacyjne.

Biustonosz po zabiegu mastektomii

Jedną z najtrudniejszych chwil w życiu kobiety jest zabieg mastektomii. Usunięcie piersi wymaga nieustannej rehabilitacji. Z myślą o kobietach, które przeszły ten zabieg został zaprojektowane specjalne biustonosze po mastektomii. Materiały, z których zostały wykonane biustonosze po mastektomii są bardzo miękkie i delikatne. Zapewniają kobietom bardzo wysoki komfort. Aby siła ucisku rozkładała się równomiernie, biustonosze po mastektomii mają szerokie ramiączka.

Bardzo ważnym elementem, które zawierają staniki po mastektomii są kieszonki na protezy. Staniki po mastektomii dostępne są w różnych rodzajach. Każda kobieta może wybrać staniki po mastektomii, w których będzie czuła się komfortowo i kobieco.

Nie tylko dla pań po zabiegu mastektomii

Biustonosze pooperacyjne nie są przeznaczone wyłącznie dla kobiet po zabiegu mastektomii. Kategoria „biustonosze pooperacyjne” jest bardzo szeroka i obejmuje także staniki pooperacyjne, które przeznaczone są dla kobiet po zabiegach powiększania czy pomniejszania piersi. Co ważne, staniki pooperacyjne można kupić nie wychodząc z domu.

Specjalne staniki pooperacyjne ułatwiają proces gojenia się ran po operacjach piersi. Są dostępne w różnych wariantach, nie tylko dla Amazonek. Idealnie dopasowane zapewniają komfort i poprawiają samopoczucie.