4 pokojowe mieszkania na sprzedaż w Poznaniu

4 pokojowe mieszkania na sprzedaż w Poznaniu

Piątkowo jest jedną z najbardziej lubianych przez Poznaniaków dzielnic Poznania. Dzielnica ta jest atrakcyjna także dla deweloperów, którzy realizują tutaj wiele nowych inwestycji. Osoby, które interesują mieszkania 4 pokojowe Poznań na pewno w tej dzielnicy znajdą coś odpowiedniego dla siebie.

4 pokojowe mieszkania Poznań i ich zalety

4 pokojowe mieszkania Poznań z rynku pierwotnego są zróżnicowane pod względem metrażu. Mniejsze 4 pokojowe mieszkania Poznań mają powierzchnię 72 m2. W sprzedaży są też mieszkania 4 pokojowe Poznań Piątkowo o metrażu wynoszącym 92 m2. Oznacza to, że każdy może wybrać mieszkanie 4 pokojowe, które spełni potrzeby jego oraz jego rodziny. Apartamenty 4 pokojowe Poznań Piątkowo mają bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń i bardzo ustawne. W okolicy znajduje się wiele żłobków, przedszkoli i szkół. To doskonałe rozwiązanie dla rodzin z dziećmi.

Jakie mieszkanie 4 pokojowe na Piątkowie można kupić?

Kilka lat temu deweloperzy zaczęli proponować mieszkania pod klucz. Mieszkania 4 pokojowe Piątkowo także dostępne są całkowicie wykończone. Mieszkania 4 pokojowe Piątkowo pod klucz są troszkę droższe niż te mieszkania 4 pokojowe Piątkowo, które trzeba wykończyć. Zaletą mieszkań pod klucz jest jednak to, że można się do nich wprowadzić od razu. Mieszkania wykończone są materiałami w bardzo dobrym gatunku. Także do budowy mieszkań wykorzystano najlepszej jakości materiały i nowoczesne technologie. Ich właściciele długo nie będą musieli myśleć o remoncie.