Wyjątkowa biżuteria wykonana ze złota

Wyjątkowa biżuteria wykonana ze złota

Kolczyki są elementem biżuterii, który wyjątkowo często pojawia się w kobiecych stylizacjach. Kolczyki są tak różnorodne, że mogą stanowić uzupełnienie zarówno codziennych strojów, jak i wieczorowych kreacji. Bardzo widocznym elementem stylizacji będą nowoczesne kolczyki złote z kamieniami szlachetnymi.

Jakie kolczyki są dostępne?

Złoto to materiał używany z jubilerstwie od lat. Nowoczesne kolczyki złote najczęściej wytwarzane są z 14-kartowego złota. Wykonane z niego nowoczesne kolczyki złote zachowują swoje walory wizualne przez wiele lat. Co ważne, renomowani producenci na kolczyki wykonane z 14-karatowego złota udzielają dożywotniej gwarancji. To najlepiej świadczy o tym, że nowoczesne kolczyki ze złota są naprawdę bardzo trwałe.

W kolczykach stosowane są też kamienie szlachetne i półszlachetne. Dostępne są kolczyki z brylantami, szmaragdami, ametystami, szafirami. Te eleganckie kolczyki lśnią przepięknym blaskiem i zwracają uwagę już z daleka.

Dla jakiej kobiety jest odpowiednia nowoczesna biżuteria?

Z nowoczesnymi kolczykami każdej kobiecie jest do twarzy. Z powodzeniem mogą nosić je wszystkie kobiety niezależnie od tego, ile mają lat. Plusem jest też to, że eleganckie kolczyki są odpowiednie na każdą okazję. Do wyboru są bowiem kolczyki eleganckie w różnych kształtach i wielkościach. Na co dzień sprawdzą się tak zwane sztyfty. Duże wiszące czy w kształcie kropli kolczyki eleganckie doskonale uzupełnią wieczorowe kreacje.