Kanapy odpowiednie do nowoczesnego salonu

Kanapy odpowiednie do nowoczesnego salonu

Kanapy i wersalki należą do jednych z najbardziej popularnych mebli tapicerowanych. Występują one obecnie w bardzo różnych wariantach. Bardzo popularne są te z funkcją spania.

Kanapy z opcją spania – gdzie pasują najlepiej?

Kanapy do salonu doskonale uzupełniają aranżację. Nowoczesne kanapy do salonu dostępne są w bardzo różnych wariantach. Wyjątkowo popularne są nowoczesne kanapy do salonu, które posiadają funkcję spania. Kanapy z funkcją spania to doskonałe rozwiązanie dla bardzo wielu osób. Szczególnie kanapy z funkcją spania warto jednak polecić osobom, które są właścicielami niewielkich mieszkań i nie mogą sobie pozwolić na urządzenie sypialni.

Co więcej, kanapy z funkcją spania sprawdzą się w każdym domu i mieszkaniu. Przydadzą się dla gości, sofy z funkcją spania najczęściej wybierane są do salonu. Jednakże wersalki z funkcją spania można wykorzystać także w sypialni. Pod względem komfortu i wygody nowoczesne wersalki nie ustępują bowiem klasycznym sypialnianym łóżkom.

Jakie kanapy są dostępne?

Sofy, kanapy i wersalki z funkcją spania występują zarówno we wersji jedno-, jak i dwuosobowej. Rozkładane kanapy czy sofy z funkcją spania mogą być także trzyosobowe. Są one dostępne w dwóch standardowych wymiarach: 140 x 200 cm oraz 160 x 200 cm. Można kupić także w innych wymiarach. Wszystkie odznaczają się bardzo atrakcyjnym designem. Ich obicia mogą być wykonane ze skóry i pikowanych tkanin. Dodatkowy plus: posiadają pojemnik na pościel.